Biocam Kış Bahçesi sistemleri

Biocam Kış Bahçesi sistemleri Bahçesi sistemleri Her mevsim uygulanır bir proje çalışmasıdır. İzmir Cam Balkon firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

  • Kış Bahçesi Uygulaması
  • Darbe aldığında küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılan temperli  camı Temperleme işleminden sonra cam panolara herhangi bir kesim, delik delme, kenar ve yüzey işlemi yapılamaz. Bu nedenle kesin ölçüler temperleme işleminden önce belirlenmelidir.

Biocam Kış Bahçesi sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri Kış mevsiminin güzelliğini, havanın berraklığını, yağan karın toprağa düşüşünü ne yazık ki yeteri kadar yaşayamıyoruz. Çünkü haliyle soğuk olan havanın bizi erkenden etkilemesine izin veriyor evlerimize gömülüyoruz. Fakat günümüzde çok fazla çeşitleri de mevcut olan kış bahçesi sistemleri sayesinde artık kış mevsiminin güzelliğini daha yakından hem de sıcacık evimizde otururmuşçasına yaşayabiliyoruz. Bahçeli bir eve sahip değilim ancak teras katında oturuyorum diyenler. Terasın yaz akşamları için vazgeçilmez bir yer olduğunu biliyoruz. Peki, terasınızın tadını kış aylarında da çıkarmak istemez misiniz? Yine bir bölümüne veya açılır kapanır sistemle tamamına yaptırarak karın yağışını sıcacık kahvenizi yudumlarken gökyüzünün altındaymışçasına izleyebilirsiniz.

Kullanım alanları Büyük bahçeli bir eve sahip olanlar. Aslında ne kadar şanslı olduğunuzun farkına kış bahçesi sistemlerisayesinde yazın ve kışın bahçenin tadını doyasıya çıkararak varabilirsiniz. Bahçenizin bir kısmına kış bahçesi sistemlerinden yaptırıp kışın kullanım alanı oluşturarak kalan kısmını ise yaz ve bahar aylarında kullanmak için ayırabilirsiniz. Veya bahçemi bölmek istemiyorum kullanım alanımı geniş tutmak istiyorum derseniz de üstü açılır kapanır kış bahçesi sistemlerinden yaptırarak hem yazın hem de kışın rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çeşitleri Kış bahçesi sistemleri birçok zevke ve bütçeye hitap edecek şekilde istenildiği gibi yaptırılabilir. Açılır kapanır sistem olabileceği gibi bu sistemi otomatik hale de getirebilirsiniz. Cam tavanlı veya kapalı tavanlı yaptırabilir yapımında kullanılacak malzemeyi kendiniz bütçenize veya kullanım alanınıza göre seçebilirsiniz.

Kış bahçelerinin yapımında farklı modellere ve ihtiyaçlara göre; cam, alüminyum, pvc, ahşap, tente, aydınlatma vb. gibi malzemeler kullanılmaktadır. Günümüzde kış bahçesi modelleri ve uygulanan sistemlere bağlı olarak malzeme seçeneği çoktur. Kullanılacak malzemelerin seçiminde deprem, kar, rüzgâr yüklerinin hesabı, ısıtma, ışıklandırma, gölgelendirme, yalıtım gibi işlevler dikkate alınmalıdır. Bahçenin çatısını veya tabanını oluşturacak direklerin sağlam olmalarına ve bahçenin konumu ile çevresine dikkat edilmelidir. Sistem ara bağlantıları ve tüm ek yerlerinde yağmur sularının sızmasını engelleyecek şekilde su toplama ve tahliye kanalları bulunmalıdır. Bahçenin iç dizaynının yapımında gerekirse hazırdaki dekoratif unsurların ölçüleri dikkate alınmalıdır. Yine güneş ışınlarının geliş açısı gibi doğal durumlara uygun teknik bir yaklaşım sunulmalıdır. Biocam Kış Bahçesi sistemleri @biocamsistemleri

Tüm Cambalkonlar Tüm Kartlara 6 Taksit. İzmir Cam Balkon+90 555 804 3324