Dış Mekan Perde Sistemleri

Dış Mekan Perde Sistemleri motorlu panjur sistemi gibi çalışan ancak ana bileşeni teknik bir tekstil ürünü kumaştan oluşan bir dış cephe sistemidir.


Kullanım Alanları
Evlerin veranda ve kış bahçesi gibi alanlarında yaygın kullanımı mevcuttur. Ticari alanlarda ise kafe, restoran, ofis hastane, otellerde kullanılmaktadır. Dış şartlara dayanıklı özel baskı(logo ve resimler) özellikleri ile yapıya uyum ve estetik kazandırır.
İçerideki havanın dışarıya sirkülasyonunu sağlayan Dış Mekan Perde sistemi manzaranızı bozmadan rahatlıkla dışarıyı izleyebilme imkanı sunar.

Mükemmel ısı ve ışık kontrolü özelliğiyle öne çıkan Camoda Dış Mekan Perde Sistemi, doğal iç mekan iklimi oluşturmaya yardımcı olurken enerji tasarrufu sağlar ve dış mekan görüntüsünü korurken iç mekanda gizlilik imkanı sunar.

Genişlik:10×11 cm
Conta:Fırça Conta
Perde Uygulaması:3 Tip Perde
Mekanizma:Motorlu Uygulama
86-2047 ANTRASİT86-2171 GRİ86-2175 ŞAMPANYA
TS Güneş İletimi161928
RS Güneş Yansıması73957
AS Güneş Soğurma774215
TV Görünür Işık İletimi151414
Gtot Enerji Girdisi0,140,150,19

Ev ve ofis için ideal gölgelendirme özelliğine sahiptir.

Camoda Dış Mekan Perde Sistemleri, ileri teknolojisi ve mükemmel işlevsel performansı ile pencereleri kaplayan sıradan kumaşlara göre daha avantajlı seçenekler sunar. Üretildiği hafif, dayanıklı ve %100 geri dönüştürülebilir kumaş, güneş ışığını %84, zararlı UV ışınını %88 oranlarında azaltır.

İç mekânı kötü hava koşullarına karşı korur. Manzaranızı bozmadan rahatlıkla dışarıyı izleyebilme imkânı sunar. İçerideki havanın dışarıya sirkülasyonunu sağlar.

Dış Mekan Perde Sistemleri Kullanıcısına Neler Sunar?

Camoda Dış Mekan Perde Sistemleri manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanlara uygun renk seçenekleri ile kullanıcılarına bütünleyici bir yaşam alanı yaratır. Camoda Dış Mekan Perde Sistemleri dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunar.

Kumaşın geçirgenlik derecesi rengine göre farklılık gösterir.

Açık renkler ısıyı engellerken, odaya dağınık olarak gün ışığı girer ve dış görüntüyü sınırlar. Koyu renkler ise ısı ve ışığı emerken eşit olarak iç ortama dağıtır. Bu anlamda koyu renkler, TV ve monitörlerin olduğu alanlar için oldukça uygun seçeneklerdir. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı sizi korur. Kötü hava koşullarına uygun üretildiğinden, kumaşlar 5 yıl garantilidir. Yazın klima, kışın yakıt masraflarını azaltır.

Camoda Dış Mekan Perde Sistemleri’nin Teknik Özellikleri

Üst kutu ve yan ray profillerinin özel tırnaklı yapısı sayesinde, teknik bir müdahalede kolayca söküp-takmak mümkündür. Yan ray içerisindeki esnek PVC fitil, kumaş esnemesini alır ve maksimum kumaş gerginliği sağlar. Sistem için özel üretilen çelik boru sayesinde, geniş mesafelerde esneme minimum seviyede kalır. Fermuarlar özel frekans kaynağı ile dikişsiz hazırlanır. %100 geri dönüştürülebilir.

Camoda Dış Mekan Perde Sistemi genel özellikleri nelerdir? 

3,5 metre yüksekliğine kadar sarım mesafesi vardır. Üç farklı kumaş renk alternatifi vardır. Tüm RAL ve eloksal renklerinde alüminyum profil bulunur. Esnemez, kırışmaz ve yırtılmaya dayanıklıdır. Bakımı kolaydır.

Sistemler uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak kontrol edilebilir.

SOMFY dünya çapında bilinirliliği, kalite anlayışı ve yedek parça kolaylığı ile sistem için en uygun motor seçeneğidir. 4 kanallı ve 16 kanallı olmak üzere iki farklı kumanda seçeneği mevcuttur. INSTAGRAM

Camoda Dış Mekan Perde Sistemleri’nin Doğru Montajı Neden Önemlidir?

Yenilikçi tasarım kriterlerine göre oluşturulan Dış Mekan Perde Sistemleri pek çok üstün özelliğe sahiptir. Kolay kullanım ve üstün performans için doğru montaj yapılması büyük önem taşır. Doğru montajı yapılmış Dış Mekan Perde Sistemi kullanıcısına hava, su ve rüzgâr yalıtımında eşsiz bir performans sunar.

Dış Mekan Perde Sistemleri Nasıl Üretilir?

Camoda’nın yenilikçi cam balkon sistemleri kullanıcısına kolaylık ve konfor sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Bayilerimiz, yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaparak Dış Mekan Perde Sistemleri’nin sahip olduğu üstün özelliklerden son kullanıcının faydalanmasını sağlar. Yüksek performanslı, kullanıcı dostu sistemler için Camoda Balkon Camlama sistemleri üretimin tüm süreçlerini titizlikle yönlendirmektedir. WINSA

Dış Mekan Perde Sistemleri

Dış Mekan Perde Sistemleri
Dış Mekan Perde Sistemleri
Tüm Cambalkonlar Tüm Kartlara 6 Taksit. İzmir Cam Balkon+90 555 804 3324