Isı Cam İzmir

Isı Cam İzmir Sistemleri , evlerimizde yepyeni ve şık bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Sizlere balkonlarınızı istediğiniz gibi rahat kullanma imkanı sunuyoruz. Dört mevsim balkon keyfi yaşamak isteyenlerin en kaliteli ve tek adresi Biocam Cam Balkon’dur.

Isı Cam İzmir

Isı Cam Özellikleri

ISICAM’IN DİĞER ÇİFT CAMLARDAN FARKI NEDİR ?

Trakya Cam, ısı yalıtımına yönelik ürünlerini Isıcam markası ile pazara sunmaktadır. Isıcam, genel kanının aksine çift camın diğer adı değil;
Trakya Cam’ın tescilli markasıdır. Isıcam, Trakya Cam tarafından üretim kaliteleri sürekli denetlenen Isıcam Yetkili Üreticileri tarafından TS 3539 EN 1279 standartlarında üretilir. Isıcammarkası; Cam ve yan malzemelerin uygun kalite ve miktarda kullanıldığının, Üretimin sürekli olarak uygun şartlarda ve modern teknolojiler kullanılarak gerçekleştirildiğinin güvencesidir.

ısı cam özellikleri

Isı Cam İzmir

Isı Cam İzmir Sistemleri su sızdırmaz özelliğe sahiptir. Sizleri dört mevsim boyunca toprak, toz, rüzgar, yağmur, kar ve zararlı güneş ışınlarından korumaktadır. En çok tercih edilen, kaliteli ürün, kusursuz işçilik ve teknik servisiyle müşteri memnuniyetine dayalı ilkelerimizle İzmir’in Cam Balkon markası olmaktan gurur duyuyoruz. Hizmet Ağımız ile İzmir’de hemen hemen tüm ilçelere hizmet götürmekte ve Komşu illerimizin de İzmir’e yakın ilçelerine de hizmet götürmekteyiz.
Isı Cam İzmir Sistemleri yılların verdiği deneyimi, kendi alanlarında bilgili personel kadrosu ile Biocam’nın birçok bölgesine önemli projelere imza atarak, sektöre güvenilir bir yer edinmiştir. Siz değerli müşterilerimizde projelerimizin bir parçası olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İzmir Cam Balkon Sistemlerinin Avantajları
Isı Cam İzmir Sistemleri birden çok avantajları bulunmakta ve bu avantajlarını anlatmakla bitmez ama önemli gördüğümüz noktalara değinebiliriz.
Cam balkon sistemleri, her mevsim bütçe dostudur.
Sizleri yazın bunaltıcı sıcaklardan kışın ise soğuklardan sizleri korumakta ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.
Balkon ve terasların her zaman daha elverişli ve etkin kullanılmasını sağlar.
Yaz, ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında rahat ve konforlu balkon sefası sürme olanağı sağlar.
Evlerinizi hırsızlığa karşı korumak için kullanılabilecek yöntemlerdendir.
Ayrıca balkon ve teras sistemleri için korkuluk görevi görmektedir.
Küçük çaplı balkonlarda dahi rahat kullanım sağlar.

Cam balkon modelleri
Isı Cam İzmir Sistemleri denilince akla ilk gelen üretici firmalar arasında yer almaktadır. Cam balkon modelleri dışında firmamız da sineklik, paslanmaz korkuluk, alüminyum doğrama, çatı ve teras kapatma, sürme seri cam balkon ve ısıcamlı cam balkon sistemlerimiz de mevcuttur.
Cam balkon modelleri hem görsel şıklık hem de güçlü ısı yalıtımı sağlaması açısından çok fazla tercih edilmektedir. Cam balkonlar kullanışlı ve popüler balkon çeşitlerinden bir tanesidir. Günümüzde birden fazla cam balkon seçeneği bulunmaktadır. En popüler cam balkon çeşitleri; raylı sisteme sahip cam balkonlar, motorlu cam balkonlar ve eşiksiz cam balkonlar olmaktadır. Raylı cam balkonlar kayar sisteme sahip ekonomik balkonlardır. Ayrıca yer tasarrufu sağlar.

Isı Cam İzmir Sistemleri Motorlu cam balkonlarda özel bir motor sistemi bulunmaktadır. Bu tarz motorlu cam balkonların montajı çok daha zorlu olmaktadır. Kumada ile çalıştırılabilmektedir. Bunun dışında eşiksiz cam balkonlar profesyoneller tarafından yapılması gereken ve eşik bulundurmayan cam balkonlardır. Üstte bulunan askılar ile hareket ettirilmektedir. Biocam cam balkonları firmamız kurulduğu günden bu yana balkon kapatma sistemleri; ısı sistem gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Balkon Camı Stilleri
Isı Cam İzmir Sistemleri Balkonun dış cephesiyle uyum sağlayıp görüntüyü engellemez kaliteli görünüm sağlar. Cam kalınlığı 8 mmdir. Sisteminde çalışan çift mekanizma ile daha güvenilir ortam sağlar. Yağmur, kar rüzgar gibi hava şartlarından korur. Fiyat olarak diğer modellere göre daha uygundur. Kurulum ve montajı oldukça kolaydır.4 mevsim kullanabilirsiniz.

Kış Bahçesi
Isı Cam İzmir Sistemleri Dört mevsim kullanımı mümkün olmayan alanlarda bile en ideal kullanışlı cam stilidir. Farklı dekoratiflerle kış bahçesine çevirerek alanınızda etkili bir çözüm sağlarız. Böylelikle alanınızda daha çok güneşten yararlanırsınız. Size ekstra alan katarak atıl alan olarak değerlendirebilirsiniz. Birçok modellerimizi Çamlı tepe Siteler adresimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Cam Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz
Isı Cam İzmir Sistemleri yaptıracağınız vakit dikkat etmeniz gereken birden fazla husus bulunmaktadır. Bu hususlar hem cam balkon modelleri ile ilgili hem de firmayla alakalı bilgilerdir.
Sizlere ilk tavsiyemiz kesinlikle ve kesinlikle piyasada mevsimlik cam balkoncu olarak adlandırılan kişi ya da firmalar ile çalışmayınız. Sebebi ise belirli bir zaman sonra kesinlikle karşınız yetkili birini bulma ihtimaliniz azalacaktır. Satın almış olduğunuz hizmetin boşa gitme olasılığı çok yüksektir.
Cam balkon firmasının ya da ustasının yetkili bayi ve üreticisi olup olmadığını kesinlikle öğrenin. Artık herkes kendini cam balkon ustası olarak nitelendirmektedir.

Isı Cam İzmir Sistemleri yaptıracağınız zaman sektörde tanınmış ve bilinen firmaları tercih etmenizin size avantajı olacaktır. Firma adresini öğrenmeniz ve hatta ziyaret dahi yapmanız gerekmektedir. Tüm bu tavsiyelerimiz ilerde yaşanabilecek problemlerde karşınızda bir muhatap bulmanıza olanak sağlayacaktır.

Isı Cam İzmir Sistemleri Tüm bunların dışında ayrıca firma haricinde dikkat edilmesi gerek bir diğer husus ise cam balkon malzemelerinin kalitesidir. İzmir cam balkon sistemleri size her daim en iyi fiyatı ve kaliteyi sunmaktadır. İşleme başlamadan önce kesinlikle ve kesinlikle cam balkon sözleşmesinin olmasına dikkat edin ve ayrıca sözleşmeyi dikkatli ve kesinlikle okuyunuz. Firmamızda yapılacak olan tüm proje ve işlerimizde hizmet koşulları oluşturulmaktadır. INSTAGRAM

Sizlerde Isı Cam İzmir Sistemleri yaptırmadan önce kesinlikle bizimle iletişim kurunuz. Biocam cam balkon yani Orjinal Cam Balkon, ücretsiz keşif sonrasında yaptıktan sonra vereceğimiz fiyat teklifi sizler için inanılmaz derecede cazip gelecektir. İzmir cam balkon, piyasada aramış olduğunuz en iyi hizmet ve kalitenin adıdır. Ayrıca www.biocam.com.tr sayfamızı ziyaret ederek ek bilgiler alabilirsiniz.

Isı Cam İzmir Sistemleri Garanti süreleri ve hizmet koşulları ise dikkat edilmesi gereken konulardandır. Montaj anında ya da sonrasında cam balkondan kaynaklı yani üretimden dolayı oluşabilecek tüm aksaklıklar tarafımızdan giderilmektedir. Garanti dışı kalan ürünlerimizin ise ilgili en kısa süre de teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Isı Cam İzmir Sistemleri teknolojisini başta Türkiye olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine hizmet veren ihtisası ve uzmanlığı katlanır cam sistemleri kurumsal firma iş ortakları bulunan winsa bayiisidir.

Tüm Cambalkonlar Tüm Kartlara 6 Taksit. İzmir Cam Balkon+90 555 804 3324