Sıkca sorulan sorular

Sıkca sorulan sorular

Sıkca sorulan sorular

Sıkca sorulan sorular Balkona kombi yerleştirmeyi düşünüyorum cam balkon taktırırsam kombim donar mı

Kombinizi balkona yerleştirin ve içiniz rahat olsun. Dışarıda ki hava – 20 -25 derece olsa dahi kombiniz donmaz. Biz büğüne kadar cam balkon yaptırıp da kombisi donan müşteri görmedik.

Toz ve gürültüyü keser mi Winsa

Sıkca sorulan sorular Tozu %90 na kadar keser. Neredeyse tamamını keser diyebiliriz. Sesi ise tam anlamıyla % 50 keser. Çünkü sistemde kullanılan camlar tek camlıdır. Eğer ısıcamlı cam balkon tercih ederseniz sesi %80 oranında keser. Isı camlı cam balkon için tıklayınız.

Soğuğu keser mi ?

Evet soğuğu büyük oranda keser. Kış aylarında en soğuk günlerde dahi balkonda oturabilirsiniz fakat oda sıçaklığında olmaz.

Balkonum çok güneş alıyor, güneşi keser mi ?

Cam balkon yaptırırken biz müşterilerimizi söylüyoruz füme yani siyah camlı tercih ederseniz güneşi keser ama ısıyı çeker. Güneşi kessin derseniz plise perdeli cam balkonu tercih ediniz. Yada korniş taktırarak perde çekiniz.

Evde küçük bir çocuğum var nasıl bir balkon tavsiye edersiniz.

Sıkca sorulan sorular Çocukların güvenliği için alttan en az 35 cm sabit olan cam balkonlar tercih edilmeli. Bu sabit sistem açılmaz ve çocuklar sarkamaz. Alt sabitler 90 cm ye kadar yapılabilir. Instagram

Sıkca sorulan sorular
Sıkca sorulan sorular
Tüm Cam Balkonlar Tüm Kartlara 9 Taksit.