Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri, uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan tasarımı yaratır.

Cam balkondan çok daha fazlasını vadeden Camoda Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri, evin salon ve odaları dışında bir oda oluşturarak kullanıcısına yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Genişlik:39 mm
Conta:TPV / Fırça Conta
Conta Sayısı:İç – Dış / Çift Sıra
Kanat Araları:Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları:8 mm temperli tek cam, 20 mm temperli çift cam
Mekanizma:8 tekerlekli taşıyıcı tasarım
Opsiyon:Stor perde profili ve damlalıklı ray profili

Görsel bütünlük ve 8 farklı renk seçeneği sayesinde de evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlar.

Uygulanacağı tüm cam balkon sistemlerine uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan tasarımı yaratır.

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Temperli cam, çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra hava, su ve rüzgar yalıtımında da üstün performansa sahiptir.

Sistem üzerinde bulunan gizli su tahliye kanalları ile terlemeden kaynaklı sorunları kolayca ortadan kaldırır.

Bella Cam Balkon Sistemleri 
Kullanıcısına Neler Sunar?

Camoda Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekânları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı yaratır.

Temperli cam, temperli çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra yüksek hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlar. WINSA

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunar.

Bella Katlanır Cam Balkon Sistemleri
izmir cam balkon
Kolay kullanımı ve üstün donanım özellikleri ile yaşam konforunuz için aradığınız her şeyi bir arada sunar.

Camoda Bella Cam Balkon Sistemlerindeki cam-profil bağlantısında kanat tasarımı ve kullanılan özel yapıştırıcı sayesinde U.V. dayanımı ve yapışma kuvveti arttırılmıştır. Cam- Profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmadığı için bağlantı noktalarında güvenliği tehdit edecek deformasyonlar oluşmaz. Uzun vadede masrafsız ve güvenli kullanım sunar. WINSA

Tüm Cambalkonlar Tüm Kartlara 6 Taksit. İzmir Cam Balkon+90 555 804 3324