Vista Quadro Sürme Cam Balkon

Vista Quadro Sürme Cam Balkon Sistemleri sahip olduğu üstün donanımları, benzersiz tasarım detayları ile kullanıcısına kullanım kolaylığı ve konforu bir arada sunuyor.

Vista Quadro sürme cam balkon sistemleri uygulandığı alanlarda yarattığı kesintisiz manzara imkanının yanı sıra 20 mm temperli çift cam uygulaması ile de hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlayarak balkonlarınızı yaşam alanına dönüştürür.

Genişlik:138,5 mm
Conta:Fırça Conta
Conta Sayısı:İç – Dış / Çift Sıra
Kanat Araları:Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları:20 mm temperli çift cam
Mekanizma:45,2 mm tekerlekli tasarım 4 adet

Vista Quadro Cam Balkon Sistemleri Kullanıcısına Neler Sunar?

Camoda Vista Quadro Sürme Sistemi; sahip olduğu tutamak tasarımı, taşıma kapasitesi ve her zevke hitap eden 8 özel renk seçeneği ile kullanıcısına daha önce sunulmamış bir konfor sağlar.

Temperli çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlar.

Vista Quadro Cam Balkon Sistemleri dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunar.

Uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır.

Camoda Vista Quadro sürme cam balkon sisteminde bulunan cam paneller; her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir. Bu özelliği sayesinde uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır. INSTAGRAM

Camoda Vista Qadro sürme cam balkon sisteminde bulunan üst kilit seti ile rüzgar ve tozun iç kısma geçisi engellenir. Bu sayede konforlu bir camoda yaşam alanı oluşur.

Vista Quadro Cam Balkon Sistemlerinde Yalıtım,Emniyet ve Güvenlik

Vista Quadro Sürme Cam Balkon

Camoda Vista Qadro sürme cam balkon sisteminde bulunan alüminyum sızdırmazlık profili sayesinde cam esnemesi ve hava geçişi minimum seviyeye indirilerek güvenli ve yalıtımlı bir ortam sağlanır.

Camoda Vista Quadro sürme cam balkon sistemi hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilen özel kilitleme mekanizması sayesinde dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı güvenli bir ortam yaratır.

Camoda Vista Quadro sürme cam balkon sisteminde kanat profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir. Düşeyde çift sıra kullanım imkanı sunarak dış etkenlerin etkisini azaltarak kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan imkanı yaratır. WINSA

Vista Quadro Sürme Cam Balkon

Vista Quadro Sürme Cam Balkon
Vista Quadro Sürme Cam Balkon
Tüm Cambalkonlar Tüm Kartlara 6 Taksit. İzmir Cam Balkon+90 555 804 3324