Vista Slider Sürme Cam Balkon

Vista Slider Sürme Cam Balkon Vista Slider Sürme Cam Balkon Sistemi, kolay kullanımı, güvenliği ve estetiği bir arada sunan bir sistem tasarımıdır. Vista Slider Sürme Sistemi sahip olduğu tutamak tasarımı ve taşıma kapasitesi ile kullanıcısına kolay bir kullanım imkanı yaratır.

Cam balkondan çok daha fazlasını vadeden Camoda Vista Slider Sürme Cam Balkon Sistemleri, evin salon ve odaları dışında bir oda oluşturarak kullanıcısına yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Genişlik:131,2 mm
Conta:Fırça Conta
Conta Sayısı:İç – Dış / Çift Sıra
Kanat Araları:Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları:8 mm temperli tek cam
Mekanizma:45.2 mm temperli tasarım (özel çap)

Sağladığı görsel bütünlük ve 8 farklı renk seçeneği sayesinde de evinizin dekorasyonuna tam uyum sağlar.

Vista Slider Sürme cam balkon sistemi, kolay kullanımı, güvenliği ve estetiği bir arada sunan bir sistem tasarımıdır. Vista Slider sürme sistemi sahip olduğu tutamak tasarımı ve taşıma kapasitesi ile kullanıcısına kolay bir kullanım imkanı yaratır. INSTAGRAM

Vista Slider sürme cam balkon sistemi, eşikli yada eşiksiz olarak tercih edilebilir.

ista Slider Cam Balkon Sistemleri Kullanıcısına Neler Sunar?

Camoda Vista Slider Cam Balkon Sistemleri manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekânları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı yaratır.

Temperli cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlar. WINSA

Vista Slider Sürme Cam Balkon Sistemleri dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunar.

Uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır.

Hem sağa hem de sola toplanabilme özelliği ile yapıldığı alanı açık hale dönüştürülerek kesintisiz manzara görünümü sunar. Ürün hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilme özelliği ile dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı güvenli bir ortam yaratır.

Vista Slider Sürme Cam Balkon sisteminde bulunan üst kilit seti ile rüzgar ve tozun iç kısma geçisi engellenir. Bu sayede konforlu bir camoda yaşam alanı oluşur.

Vista Slider Sürme Cam Balkon sistemi temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir.

Vista Slider Cam Balkon Sistemleri Yalıtımı

Vista Slider Sürme Cam Balkon sisteminde bulunan alüminyum sızdırmazlık profili sayesinde cam esnemesi ve hava geçişi minimum seviyeye indirilerek güvenli ve yalıtımlı bir ortam sağlanır.

Camoda Vista Slider Sürme Balkon Sistemlerinde kanat profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir. Düşeyde çift sıra kullanım imkanı sunarak dış etkenlerin etkisini azaltarak kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan imkanı yaratır.

Cam Balkon Sistemleri’nin Doğru Montajı Neden Önemlidir?

Yenilikçi tasarım kriterlerine göre oluşturulan Vista Slider Cam Balkon Sistemleri pek çok üstün özelliğe sahiptir.

Kolay kullanım ve üstün performans için doğru montaj yapılması büyük önem taşır.

Doğru montajı yapılmış Vista Slider Cam Balkon Sistemi kullanıcısına güvenlikle birlikte, hava, su ve rüzgâr yalıtımı sunar.

Vista Slider Cam Balkon Sistemleri Ses Yalıtımı

Vista slider sürme cam balkon sistemleri sessiz ve huzurlu yaşam alanları oluşturulması için ses yalıtımı sağlar.

Vista Slider Cam Balkon Sistemleri Emniyet ve Güvenlik

Vista Slider Sürme Cam Balkon sisteminde hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilme özelliğine sahiptir.Sahip olduğu özel kilitleme mekanızması dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı güvenli bir ortam yaratır.

Camoda Vista Slider Sürme Balkon Sistemlerinde şeffaf conta yerine alüminyum kapak profili kullanılır. Bu sayede profiller sararmaz, kırılmaz aynı zamanda tutamak olarak kullanım imkanı da yaratır. Panel boyunca sahip olduğu gizli fırça conta uygulaması ile yalıtım performansı arttırılırken estetik görünümdende ödün vermez.

Vista Slider Cam Balkon Sistemleri Nasıl Üretilir?

Camoda’nın yenilikçi cam balkon sistemleri kullanıcısına kolaylık ve konfor sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bayilerimiz, yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaparak Vista Slider Sürme Cam Balkon Sistemleri’nin sahip olduğu üstün özelliklerden son kullanıcının faydalanmasını sağlar.

Yüksek performanslı, kullanıcı dostu sistemler için Camoda Balkon Camlama sistemleri üretimin tüm süreçlerini titizlikle yönlendirmektedir.

Vista Slider Sürme Cam Balkon

Vista Slider Sürme Cam Balkon
Vista Slider Sürme Cam Balkon
Tüm Cambalkonlar Tüm Kartlara 6 Taksit. İzmir Cam Balkon+90 555 804 3324