Camlı Katlanır Sistem

Camlı Katlanır Sistem

Camlı Katlanır Sistem Camoda; doğal ortamları konforlu, şık kapalı yaşam alanlarına dönüştürür. Cam balkon sistemleri uygulandığı mekanları dış etkenlerden ve kötü hava şartlarından koruyarak ilave bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlar. Cam balkon uygulamaları konforlu bir kullanım ve panoramik manzara sunar. Kolay kullanımı ve sahip olduğu farklı renk seçenekleri ile uygulandığı alanın dekorasyonuna uyum sağlar. Farklı özelliklerde camların kullanılması, cam balkon sistemlerini ısı ve ses geçirmezliği konusunda daha verimli hale getirir. Katlanır ve sürme sistem çözümleri, tüm mekanlara fonksiyonel cam balkon uygulaması yapılmasına imkan verir.

Camlı Katlanır Sistem

Neden Cam Balkon?

Cam balkon estetik, ferah ve yeni bir yaşam alanı sağlar.

Cam balkon sistemi uygulandığı alanlarda ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunur.

Tercih edilen sisteme göre uygun maliyetli çözümler sunar.

Katlanır ve sürme sistem çözümleri binaların mimari görüntüsünü bozmaz.

  • Geniş renk seçenekleri
  • Kesintisiz manzara
  • Daha sessiz yaşam alanları
  • Isı yalıtımı

Camlı Katlanır Sistem Cam balkon sistemlerinde bulunan cam paneller; her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir. Bu sayede kesintisiz manzara görünümü sunar. Sistemlerde kullanılan çift cam, ses yalıtımında yüksek performans sağlar, sessiz ve huzurlu yaşam alanları oluşturulmasına katkı sağlar. • Gizli su tahliye kanalları ile yağmur suyu profilden kolayca tahliye edilir ve terlemeden kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkar. Temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir.

Camlı Katlanır Sistem Cam balkon estetik, ferah ve yeni bir yaşam alanı sağlar. Cam balkon sistemi uygulandığı alanlarda ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunur. Tercih edilen sisteme göre uygun maliyetli çözümler sunar. Katlanır ve sürme sistem çözümleri binaların mimari görüntüsünü bozmaz.

Cam balkon fiyatı için, uygulanacak yerin en ölçüsü ile boy ölçüsü çarpılarak alanın m² ölçüsü bulunur. Alınan m² birim fiyatı ile çıkan sonuç çarpılarak ortalama bir maliyet elde edilmiş olur. Uygulama yapılacak alanın metrekaresini hesaplamak için şu örneği kullanabilirsiniz: Yapılacak alanın eni 4 metre, yüksekliği ise 2 metre olursa cam balkonuzun metrekaresi: 4 x 2 = 8 m² olacaktır.

Evinize cam balkon yaptırırken gözetilmesi gereken en önemli faktör uygulanacak alanın yapısal özellikleridir. Uygulanacak alanın ölçüsü, konumu, uygulama yaptıracak kişinin kullanım tercihine göre katlamalı yada sürme ürünler tercih edilebilir. Tercih edilen sistemin yapısına göre ise tek camlı veya çift camlı olarak uygulanabilir. Ayrıca güvenliği arttırmak amacıyla temperli cam seçeneği de bulunur.

Camlı Katlanır Sistem ısı yalıtımı için yeni bir sistem olup son dönemlerde tercih edilen bir sistemdir. Mükemmel bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. ISICAMLI SİSTEM Isı yalıtım değerleri mükemmel olan bir katlanır cam sistemidir.

Camlı Katlanır Sistem kalınlığı 4+20+4 veya 6+16+6  mm. olarak kullanılmaktadır. Her zaman olduğu gibi sistemde kullanılan camlar temperlidir.Cam panellerinin birleşiminde izolasyon fırçası olan aluminyum fitiller kullanılmaktadır.Bu seride ayrıca cam içi jaluzi uygulaması yapılabilmektedir ve bu şekilde uygulama yapıldığında perdeye ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.Ayrıca standart çift cam yerine konfor cam veya dört mevsim özellikli cam kullanılması durumunda yapılan ilave harcama ,kılima yatırım maliyetinden ve ısıtma soğutma enerjisinden sağlanan tasaruf ile 1-2 yılda geri döner.Yakıt giderine tasarruf sağlar.

Camlı Katlanır Sistem
Camlı Katlanır Sistem

Camlı Katlanır Sistem Müşterilerimizin yalıtım isteği göz önünde bulundurularak tasarlanan bu sistem,yalıtımı üst düzeye çıkartmak için kullanılan bir sistemdir. Balkonda oda ortamı  sağlayabilmektedir. Balkon ile oda arasındaki duvarın kaldırılması sonucu meydana gelen soğuk ve gürültülü ortam ISICAMLI SİSTEM ile yok edilebilmektedir.Türkiye de firmamız tarafından üretilen ISICAMLI SİSTEM ile firmamız sektördeki liderliğini bir kez daha sergilemiştir. WINSA

Tüm Cambalkonlar Tüm Kartlara 6 Taksit. İzmir Cam Balkon+90 555 804 3324