Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM , evlerimizde yepyeni ve şık bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Sizlere balkonlarınızı istediğiniz gibi rahat kullanma imkanı sunuyoruz. Dört mevsim balkon keyfi yaşamak isteyenlerin en kaliteli ve tek adresi Biocam Cam Balkon’dur.

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM su sızdırmaz özelliğe sahiptir. Sizleri dört mevsim boyunca toprak, toz, rüzgar, yağmur, kar ve zararlı güneş ışınlarından korumaktadır. En çok tercih edilen, kaliteli ürün, kusursuz işçilik ve teknik servisiyle müşteri memnuniyetine dayalı ilkelerimizle İzmir’in Cam Balkon markası olmaktan gurur duyuyoruz. Hizmet Ağımız ile İzmir’de hemen hemen tüm ilçelere hizmet götürmekte ve Komşu illerimizin de İzmir’e yakın ilçelerine de hizmet götürmekteyiz.
Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM yılların verdiği deneyimi, kendi alanlarında bilgili personel kadrosu ile Biocam’nın birçok bölgesine önemli projelere imza atarak, sektöre güvenilir bir yer edinmiştir. Siz değerli müşterilerimizde projelerimizin bir parçası olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Avantajları

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM birden çok avantajları bulunmakta ve bu avantajlarını anlatmakla bitmez ama önemli gördüğümüz noktalara değinebiliriz.
Cam balkon sistemleri, her mevsim bütçe dostudur.
Sizleri yazın bunaltıcı sıcaklardan kışın ise soğuklardan sizleri korumakta ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.
Balkon ve terasların her zaman daha elverişli ve etkin kullanılmasını sağlar.
Yaz, ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında rahat ve konforlu balkon sefası sürme olanağı sağlar.
Evlerinizi hırsızlığa karşı korumak için kullanılabilecek yöntemlerdendir.
Ayrıca balkon ve teras sistemleri için korkuluk görevi görmektedir.
Küçük çaplı balkonlarda dahi rahat kullanım sağlar.

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Fiyatları

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM fiyatları belli başlı kriterlere göre belirlenmektedir. Bunların başında uygulanacak alanın ölçüleri, cam balkonun modeli, cam balkonun kanat sayısı, kullanılacak olan malzemenin kalitesi, kalınlığı gibi daha bir çok özellik eklenerek fiyat belirlenmektedir. Yani internet üzerinden size direk fiyat teklifi verenlere aldanmayınız. Ölçü alınmadan bir fiyat verilmesi doğru olmaz. Verenler ile anlaştığınız takdirde ise daha sonrasında sizden fazladan fiyat isteme mevzusu yapmaktadırlar.

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM modelleri

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM denilince akla ilk gelen üretici firmalar arasında yer almaktadır. Cam balkon modelleri dışında firmamız da sineklik, paslanmaz korkuluk, alüminyum doğrama, çatı ve teras kapatma, sürme seri cam balkon ve ısıcamlı cam balkon sistemlerimiz de mevcuttur.
Cam balkon modelleri hem görsel şıklık hem de güçlü ısı yalıtımı sağlaması açısından çok fazla tercih edilmektedir. Cam balkonlar kullanışlı ve popüler balkon çeşitlerinden bir tanesidir. Günümüzde birden fazla cam balkon seçeneği bulunmaktadır. En popüler cam balkon çeşitleri; raylı sisteme sahip cam balkonlar, motorlu cam balkonlar ve eşiksiz cam balkonlar olmaktadır. Raylı cam balkonlar kayar sisteme sahip ekonomik balkonlardır. Ayrıca yer tasarrufu sağlar.

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Motorlu cam balkonlarda özel bir motor sistemi bulunmaktadır. Bu tarz motorlu cam balkonların montajı çok daha zorlu olmaktadır. Kumada ile çalıştırılabilmektedir. Bunun dışında eşiksiz cam balkonlar profesyoneller tarafından yapılması gereken ve eşik bulundurmayan cam balkonlardır. Üstte bulunan askılar ile hareket ettirilmektedir. Biocam cam balkonları firmamız kurulduğu günden bu yana balkon kapatma sistemleri; ısı sistem gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Stilleri
Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Balkonun dış cephesiyle uyum sağlayıp görüntüyü engellemez kaliteli görünüm sağlar. Cam kalınlığı 8 mmdir. Sisteminde çalışan çift mekanizma ile daha güvenilir ortam sağlar. Yağmur, kar rüzgar gibi hava şartlarından korur. Fiyat olarak diğer modellere göre daha uygundur. Kurulum ve montajı oldukça kolaydır.4 mevsim kullanabilirsiniz.

Giyotin Modeli
Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Son yıllarda en çok ilgi gören şık tasarımlı modelimizdir. Ticari veya iş merkezlerinizde kullanabileceğiniz kaliteli işçiliğimiz ile minumum fiyata montaj yapıyoruz. Hem otomatik hem de manuel olarak kullanılabilecek tasarımdır. Cam özelliği ve farklı yapı ile uzun ömürlü olan ürünümüzdür.

Kış Bahçesi
Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Dört mevsim kullanımı mümkün olmayan alanlarda bile en ideal kullanışlı cam stilidir. Farklı dekoratiflerle kış bahçesine çevirerek alanınızda etkili bir çözüm sağlarız. Böylelikle alanınızda daha çok güneşten yararlanırsınız. Size ekstra alan katarak atıl alan olarak değerlendirebilirsiniz.

Alüminyum Cam Balkon Sistemleri
Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Lüks seri sitemi, pro gold sitemi, kenetli Sürme Sineklik sistemleri, teras ve çatı kapatma, pvc cam balkon sistemlerimiz mevcuttur.Alüminyum cam balkon fitili konusunda siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için kolaylıkla değişim sağlıyoruz. Alüminyum cam balkon fitili fiyatını en aza indirgeyerek mutlu müşteriler yaratmayı özen gösteriyoruz.

Cam Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz
Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM yaptıracağınız vakit dikkat etmeniz gereken birden fazla husus bulunmaktadır. Bu hususlar hem cam balkon modelleri ile ilgili hem de firmayla alakalı bilgilerdir.
Sizlere ilk tavsiyemiz kesinlikle ve kesinlikle piyasada mevsimlik cam balkoncu olarak adlandırılan kişi ya da firmalar ile çalışmayınız. Sebebi ise belirli bir zaman sonra kesinlikle karşınız yetkili birini bulma ihtimaliniz azalacaktır. Satın almış olduğunuz hizmetin boşa gitme olasılığı çok yüksektir.
Cam balkon firmasının ya da ustasının yetkili bayi ve üreticisi olup olmadığını kesinlikle öğrenin. Artık herkes kendini cam balkon ustası olarak nitelendirmektedir.

Cam Balkon Karşıyaka İzmir
Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM yaptıracağınız zaman sektörde tanınmış ve bilinen firmaları tercih etmenizin size avantajı olacaktır. Firma adresini öğrenmeniz ve hatta ziyaret dahi yapmanız gerekmektedir. Tüm bu tavsiyelerimiz ilerde yaşanabilecek problemlerde karşınızda bir muhatap bulmanıza olanak sağlayacaktır.

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Tüm bunların dışında ayrıca firma haricinde dikkat edilmesi gerek bir diğer husus ise cam balkon malzemelerinin kalitesidir. İzmir cam balkon sistemleri size her daim en iyi fiyatı ve kaliteyi sunmaktadır.
İşleme başlamadan önce kesinlikle ve kesinlikle cam balkon sözleşmesinin olmasına dikkat edin ve ayrıca sözleşmeyi dikkatli ve kesinlikle okuyunuz. Firmamızda yapılacak olan tüm proje ve işlerimizde hizmet koşulları oluşturulmaktadır.

Sizlerde Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM yaptırmadan önce kesinlikle bizimle iletişim kurunuz. Biocam cam balkon yani Orjinal Cam Balkon, ücretsiz keşif sonrasında yaptıktan sonra vereceğimiz fiyat teklifi sizler için inanılmaz derecede cazip gelecektir. İzmir cam balkon, piyasada aramış olduğunuz en iyi hizmet ve kalitenin adıdır. Ayrıca www.biocam.com.tr sayfamızı ziyaret ederek ek bilgiler alabilirsiniz.

Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM Garanti süreleri ve hizmet koşulları ise dikkat edilmesi gereken konulardandır. Montaj anında ya da sonrasında cam balkondan kaynaklı yani üretimden dolayı oluşabilecek tüm aksaklıklar tarafımızdan giderilmektedir. Garanti dışı kalan ürünlerimizin ise ilgili en kısa süre de teknik servis hizmeti sunmaktayız.
Winsa Yetkili Bayisi BIOCAM teknolojisini başta Türkiye olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine hizmet veren ihtisası ve uzmanlığı katlanır cam sistemleri kurumsal firma iş ortakları bulunan Biocamsistemleri

Tüm Cam Balkonlar Tüm Kartlara 9 Taksit.